עורכי הדין מילר-ניצן

MN 2nd Banner Left

 

MN 2nd Banner success

 

מבחר הצלחות המשרד בתאונות אחרות

תאונה ברשות הרבים

  • PDF

משרדנו ייצג גבר כבן 65, חולה פוליו מילדותו (כ-90% נכות) אשר היה עצמאי כמעט לחלוטין בתפקודיו. בעת יציאתו מסרט באולם הסינמטק בתל אביב, נתקל האיש בסף שיש מוגבה הגודר מעקה זכוכית. כתוצאה מכך נפל ונגרם לו שבר ברגל. בעקבות זאת רגלו גובסה ונאסרה עליו דריכה על הרגל למשך חודשיים. השבר הותיר נכות אורטופדית של כ–15% נכות.

כתוצאה מתקופת ההשבתה הארוכה ועקב נכותו הבסיסית הקודמת, הוא לא חזר לרמת התפקוד שהיתה לו לפני התאונה. האיש נאלץ להפסיק את עיקר עבודתו ואף נזקק לעזרת קרובי משפחתו ברוב תפקודי היומיום.

סיימנו את התיק בפשרה עם מבטחת הסינמטק של כ–320,000 ₪ (בנוסף לתקבולי המוסד לביטוח לאומי בנכות כללית וקצבת שירותים מיוחדים שהגיעו לכ–480,000 ₪).

 

 

צרו קשר לייעוץ אישי בנושאי תאונות ורשלנות רפואית
נשמח להעריך את סיכויי תביעתכם ללא כל התחייבות!

 

 

תאונת ספורט – צניחת רחיפה

  • PDF

משרדנו ייצג בחור שנפגע באתר מבוא חמה לאחר נפילה במהלך פעילות פנאי של סיוע בצניחת רחיפה באמצעות מצנח רחיפה. מרשנו, התובע סייע לצנחן אחר בהמראה ע"י אחיזה ברצועות גב המצנח שלו תוך כדי הנפת המצנח ע"י הצנחן האחר, כל זאת בתנאים של רוח חזקה המחייבים עזרה כאמור, כדי למנוע המראה לא מבוקרת והסחפות של הצונח.

מרשנו מצא עצמו לפתע בגובה של כ – 12 מטר באוויר כשהוא אוחז בצנחן ברתמות המצנח. הצנחן צעק לתובע להרפות מן המצנח ובלית ברירה מילא התובע את הוראותיו, נפל ושבר את שתי רגליו ואת ידו השמאלית.

התביעה הוגשה נגד "האגודה הישראלית למצנחי רחיפה" ונגד הצנחן האחר. התיק הסתיים בפשרה בעקבות הצעת ביהמ"ש במסגרתה פוצה התובע בגין מרביתם הגדול של נזקיו.

 

 

צרו קשר לייעוץ אישי בנושאי תאונות ורשלנות רפואית
נשמח להעריך את סיכויי תביעתכם ללא כל התחייבות!

 

 

מיקומך‫:‬ מבחר הצלחות תאונות אחרות