תאונות דרכים

עורך דין תאונות דרכים

תאונות דרכים הן עניין נפוץ מאוד לצערנו ורבים מאיתנו היו צריכים או יצטרכו בשלב מסויים בחייהם עורך דין תאונות דרכים.

עם זאת, רבים המעורבים בתאונות דרכים לא מודעים לכך שמגיעים להם פיצויים, או מאיזה גורם מגיעים להם פיצויים, ולכן לא עושים דבר בנידון, וחבל.

לעיתים אפילו מטילים ספק באם האירוע הינו תאונת דרכים או לא.

עם ניסיון של עשרות שנים והצלחות רבות בתחום אנו יכולים להמליץ בפה מלא לבדוק תמיד את הנושא, כיוון שגם אנשים שחשבו ש"אין להם קייס" קיבלו סכומי כסף גדולים ומשמעותיים מאוד כיוון שטופלו עלי ידי עו"ד תאונות דרכים מקצועי. 

עורך דין תאונות דרכים מנוסה יודע לכוון אתכם נכון. צרו איתנו קשר עכשיו לקבלת ייעוץ ללא עלות.

עורך דין תאונות דרכים

האם כל תאונה ברכב היא סיבה לפנות לעו"ד תאונות דרכים?

לא כל תאונת דרכים בהכרח מצדיקה פנייה אל עו"ד תאונות דרכים אם כי ישנם מקרים רבים שעל פניו היו נראים "אבודים" אך טיפול נכון של עו"ד מנוסה הוליד פיצויים מפתיעים כך שצריך לבחון כל עניין לגופו. 

"תאונת דרכים" הוא ארוע שבו נגרם לאדם נזק גוף עקב שימוש ברכב מנועי למטרות תחבורה.

"שימוש ברכב מנועי" – נסיעה ברכב, כניסה לתוכו או ירידה ממנו, החנייתו, דחיפתו או גרירתו, טיפול דרך או תיקון דרך ברכב שנעשה בידי המשתמש בו או בידי אדם אחר שלא במסגרת עבודתו.

השימוש כולל גם התנתקות או נפילה של חלק מהרכב או מטענו תוך כדי נסיעה או מרכב עומד או חונה שלא תוך כדי טיפולו של אדם ברכב במסגרת עבודתו ולמעט טעינתו של מטען או פריקתו כשהרכב עומד.

"רכב מנועי" – רכב הנע בכוח מיכני על פני הקרקע ועיקר יעודו לשמש לתחבורה יבשתית, לרבות רכבת, טרקטור, מכונה ניידת הכשירה לנוע בכוח מכני בכביש.

הקביעה באם ארוע מסוים הינו "תאונת דרכים" אינה תמיד קלה והפסיקה דנה בסיטואציות פרטניות רבות מאוד וקבעה באם הן מהוות תאונות דרכים אם לאו. עורך דין תאונות דרכים מקצועי יידע לרוב לקבוע מראש מה תהיה הקביעה.

קיימת מחלוקת בפסיקה באם "אופניים חשמליים" עונים על ההגדרה של "רכב מנועי" או לא.  

הצלחות המשרד בתביעות תאונות דרכים

תאונת רוכב אופנוע

משרדנו ייצג בחור צעיר שנפגע בעקבות תאונת דרכים קשה בסמוך לאחר שחרורו מצה"ל. הצעיר היה בן 21 כאשר רכב על אופנועו ליד הכנרת ורכב התנגש

קרא עוד »

ממליצים עלינו

מאמרים על תאונות דרכים

הגבלת זכות התביעה

עורך דין תאונות אופנוע הגבלת זכות התביעה מכח חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים (חוק הפלת"ד)-סעיף 7 לחוק הפלת"ד (חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים) מונה אלו

קרא עוד »
התייעצו איתנו עכשיו